تور : تور بلغارستان


نوع : تور خارجی
توضیحات تور بلغارستان

تــــور بلغارســـتان

ویژه بهار و تابستان 97


طبیعت‌گردی،ساحلی،تاریخی،مناسب سفر با کودک

جمهوری بلغارستان یکی از کشورهای بالکان است که کوه‌های بی‌نظیری دارد و در گذشته بخشی از امپراتوری عثمانی محسوب می‌شد. به همین دلیل فرهنگ آن ترکیبی از فرهنگ ترکی و اروپایی است. بلغارستان با کشورهای یونان، ترکیه، رومانی، صربستان و جمهوری مقدونیه همسایه است.بلغارستان یکی از کشورهای عضو سازمان ملل متحد است که در سال 2007 میلادی به عضویت اصلی اتحادیه اروپا در آمد.

 

وارنا

 

وارنا پس از صوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ  بلغارستان است. وارنا بر کرانه  دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده است و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان می باشد.این شهر در 470 کیلومتری شمال شرقی صوفیا قرار دارد.

 

اطراف وارنا شهر های مهمی چون دوبریخ ، شومن و بوگارس وجود دارد.

 

وارنا یکی از شهر های بندری و زیبای کشور بلغارستان است . جمعیت وارنا 350 هزار نفر می باشد که یکی از شهر های فعال و در حال توسعه بلغارستان می باشد که دارای جاده های ارتباطی خوب ، هوای عالی و حمل و نقل دریایی راه آهن است.

 

یک خط قایقی برقی که به وسیله سیم از این طرف رودخانه به آن طرف رودخانه می رود نیز در وارنا وجود دارد.

 

وارنا سومین مرکز بزرگ صنعتی بلغارستان است و در صنعت کشتیرانی ، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال است . شهرت بین المللی وارنا به عنوان یک تفریحگاه ساحلی دریایی می باشد.

 

در مجموع وارنا یک منطقه اروپایی با جاذبه های تفریحی توریستی خوب می باشد که با توجه به واقع شدن در اروپای شرقی نرخ ارزانی دارد.

 

حداکثر دمای هوا در مرداد ماه به 31 درجه می رسد. هوا در وارنا در نیمه شهریور رو به سردی می گراید و بهترین زمان سفر به وارنا تیر و نیمه مرداد می باشد.

 

 

 

لیست اسامی هتل های وارنا شامل :

 

هالیدی پارک ، سنترال ، پالما، گلدن لاین، مک ، گلدن یاوُر، رویال، دابلتری بای هیلتون ،آرِنا مار ، النا، کالیاکرا پالاس ، ادمیرال ، اینترنشنال ،مارینا گرند بیچ، گرند هتل وارنا

 

آب و هوای بلغارستان

 

آب و هوا در بلغارستان با توجه به ارتفاع محل اقامت متفاوت است . شمال کشور تابستان های گرم و زمستان های سرد میباشد در حالی که جنوب شرقی از آب و هوای مدیترانه ای و معتدل برخوردار است . بیشتر اقلیم بلغارستان دارای آب و هوای سرد کوهستانی است و نواحی ساحلی دریای سیاه نیزآب و هوای معتدل مرطوب دارد.

 

 

 

خواهشمند است برای اطلاع از آخرین تغییرات نرخی با چکاوک تماس حاصل فرمایید.

 

 

لطفا برای اطلاع از نرخ تور و لیست قیمت ها به قسمت دانلود پکیج مراجعه فرمایید.